Gap Connah’s Quay odds, spelschema, match

Table
Cymru Premier 2023
Grundserie5 most recentMPWDLGF-GAPts
1The New Saints 11101047-83111101030-63122202077-1462
2Gap Connah's Quay 1181235-13251171324-162222152559-2947
3Bala Town 1163211-6211144314-141622107525-2037
4Cardiff MU 1163218-16211134410-23132297628-3934
5Penybont 114259-13141152421-17172294930-3031
6Caernarfon Town 1151519-19161143421-22152294940-4131
7Newtown 1162319-12201131715-211022931034-3330
8Haverfordwest County 1143418-15151134411-18132277829-3328
9Barry Town United F.C 1134416-19131131711-221022651127-4123
10Pontypridd United 113267-1311112276-18822541313-3119
11Aberystwyth Town 1122713-208113177-251022531420-4518
12Colwyn Bay 1111914-2741121811-24722321725-5111
Schedule

Gap Connah's Quay

Gap Connah’s Quay mötte Cardiff MU senaste i Cymru Premier och vann med 3-0.

Gap Connah’s Quay möter The New Saints härnäst på bortaplan i Cymru Premier, med avspark 14:15 den 21/4.