Walsall odds, spelschema, match

Table
League Two 2023/24
Grundserie5 most recentMPWDLGF-GAPts
1Stockport 23155348-175022126447-2942452711795-4692
2Mansfield 23137343-224622116546-2439452413889-4685
3Wrexham 22163360-24512397727-27344525101087-5185
4Milton Keynes Dons 22144444-234623941035-4131452381479-6477
5Crewe 23115735-35382288633-29324519131368-6470
6Barrow 21117326-16402377934-37284418141260-5368
7Doncaster 24143740-324521651029-3523452081769-6768
8Crawley 22103935-303323104936-3734452071871-6767
9Walsall 23126535-254223661135-45244618121670-7066
10Bradford 2288625-27322294930-30314417121555-5763
11Gillingham 2298523-213523911321-3428451891844-5563
12AFC Wimbledon 22106636-24362368923-26264516141559-5062
13Harrogate Town 23931135-37302288623-30324517111758-6762
14Notts County 23122951-423822651138-4323451872089-8561
15Morecambe 2387829-293122921135-4929451791964-7860
16Tranmere 23123844-323922531422-3418451762266-6657
17Newport County 2396837-373322711424-3522451672261-7255
18Accrington Stanley 2295830-263223641329-4422451592159-7054
19Swindon 22114742-313723371332-49164514112074-8053
20Salford 22571035-442223841129-36284513112164-8050
21Grimsby Town 2395934-413222211923-31174511161857-7249
22Colchester 2166932-362423551325-39204411112257-7544
23Sutton United 2359933-342422451322-4617459142255-8041
24Forest Green Rovers 22441418-381623651225-4023451092643-7839
Schedule

Walsall

Walsall mötte Bradford senaste i League Two och förlorade med 2-3.

Walsall möter AFC Wimbledon härnäst på bortaplan i League Two, med avspark 15:00 den 27/4.